KolayTedarik Satış Müdürlüğü görevine yeni isim

KolayTedarik Satış Müdürlüğü görevine Onur Ergun getirildi. KolayTedarik, internet ve mobil platformda öncü, yaratıcı ve sıradışı iş fikirlerine yatırım yapmak üzere kurulan Embrio’nun kendi içinde geliştirdiği “İlk proje” olma özelliğini taşıyor.

12.09.2007 - 15:46 | MediaCat

KolayTedarik Satış Müdürlüğü görevine Onur Ergun getirildi. KolayTedarik, internet ve mobil platformda öncü, yaratıcı ve sıradışı iş fikirlerine yatırım yapmak üzere kurulan Embrio’nun kendi içinde geliştirdiği “İlk proje” olma özelliğini taşıyor. Farklı sektörlerden alım-satım yapmak isteyen büyük, orta ve küçük ölçekli firmaları ortak bir internet platformu üzerinde buluşturarak yeni pazarlar ve yeni müşteriler kazandıran KolayTedarik, işletme maliyetlerinde yüzde 20 ile 30 arası tasarruf sağlıyor.

Embrio A.Ş.’nin Kolay Tedarik Satış Müdürlüğü görevine getirilen Onur Ergun, bu görevi öncesinde 2000–2007 tarihleri arasında LBS Logo Yazılım A.Ş’nin Kobi Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Ergun, bu tarihler arasında Shop Manager (Mağazacılık çözümü), Hotel Manager ve Alınteri Windows yazılım çözümlerinin geliştirilmesinde etkin rol aldı.

1996 -2000 yılları arasında Fortuna Dış Ticaret şirketi bünyesinde Pazarlama Müdürü olarak görev alan Ergun, 1992–1996 yılları arasında çeşitli şirketlerde satıştan sorumlu müdür yardımcılığı ve satış temsilciliği pozisyonlarında bulundu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi 1997 yılı mezunu mezunu olan Onur Ergun’un aldığı eğitimler arasında UML, CRM, Satış ve Müzakere Teknikleri yer alıyor. 1970 doğumlu Ergun’un ilgi alanları arasında seyahat, yüzme , futbol ve sinema bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.