Koç’un ‘meslek lisesi projesi’ne uluslararası ödül

Koç Holding tarafından 2006 yılından bu yana yürütülen ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi' projesi...

20.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Koç Holding tarafından 2006 yılından bu yana yürütülen ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ projesi Avrupa’da yılın sosyal sorumluluk projesi seçildi.

Koç Holding tarafından 2006 yılından bu yana yürütülen ve mesleki-teknik eğitimin önemi konusunda toplumun her kesiminde farkındalık yaratmayı hedefleyen ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi (MLMM) Projesi’ne bir uluslararası ödül daha geldi. Geçen aylarda Sabre Ödülü’nü alan MLMM Projesi, bu kez dünyanın en prestijli iş ödüllerinden Stevie Awards’ta ‘Avrupa’da Yılın Sosyal Sorumluluk Programı’ ödülünde ikincilik kazandı. Koç Holding’e ödülü, bu yıl 27 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek olan ‘Stevie Awards Ödül Töreni’nde takdim edilecek.

Holdingden yapılan açıklamada dünya çapındaki şirketlerin ve organizasyonların çalışanlarıyla birlikte hayat verdikleri başarılı projeleri ödüllendiren Stevie Awards’ın, 2003 yılından bu yana düzenlediği ‘The International Business Awards’ ile global dünyadaki başarılı iş uygulamalarını cesaretlendirmeyi hedeflediği belirtildi. Açıklamaya göre The International Business Awards’ta ‘Şirketler/Organizasyonlar’ kategorisinde yarışan Koç Holding, MLMM Projesi ile Avrupa’da yılın ikinci en iyi sosyal sorumluluk programı seçildi.

referansgazetesi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.