MediaCat

Koçtaş dijital mağazasını pazaryerine dönüştürdü

Ürün sayısında en az 5 kat artış bekleyen Koçtaş’ın amacı yıl sonuna kadar 500 bin ürüne ve 1000’in üzerinde satıcıya ulaşmak.

58 ildeki 389 mağazası ve koctas.com.tr aracılığıyla binlerce ürün seçeneğini Türkiye’nin her yerine ulaştıran Koçtaş’ın dijital mağazası koctas.com.tr pazaryerine dönüştürüldü.

Koçtaş’ın ev geliştirme sektöründeki çeyrek asırlık deneyimi ve uzmanlığını online pazaryeri projesiyle daha fazla kişiyle buluşturmayı hedeflediklerini belirten Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, “Bu adım, Koçtaş için bir dönüm noktası. Pazaryeri projemizle birlikte ürün sayımızda bu yıl en az 5 kat artış olacak. Diğer pazaryerlerinden farklı olarak Koçtaş’ın Türkiye’nin pek çok noktasına yayılan fiziksel mağaza gücü ve tüm dijital kanallarda da geçerli Koçtaş garantili, yaygın nakliye ve montaj hizmeti bulunuyor. Bu önemli avantajları en uygun şekilde değerlendirmek istiyoruz. Yıl sonuna kadar 500 bin ürüne ve 1000’in üzerinde satıcıya ulaşmayı hedefliyoruz. Koçtaş güvencesiyle çok kısa sürede milyonlarca ürünü milyonlarca müşteriyle buluşturacağız” dedi.

Kılıçoğlu, projenin ilk yılında mobilya, bahçe, banyo, mutfak, ısıtma ve dekorasyon kategorilerine odaklanıp sonrasında diğer kategorilere açılma niyetine olduklarını söyledi ve ” Şu anda tasarım bakımından ilk bakışta büyük bir değişiklik görülmese de yeni birer arama kutusu ve kategori ağacı hazırladık. Ürün içeriklerimizi zenginleştirirken; müşteri değerlendirme altyapısını ve müşteri yolculuğu takibi sistemini de hayata geçirdik. Ayrıca sistem entegrasyonu ve satış geliştirme için oldukça önemli olan tedarikçi eğitim portalı uygulamasını devreye aldık. Projemizin ikinci aşamasında tasarım ve arayüz konularında daha radikal değişiklikler de yapmayı planlıyoruz’’ diye ekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.