MediaCat

Kiviler de uçabilir

Air New Zealand’ın en sevimli yolcusu Pete ile tanışın.

Kiviler de uçabilir

Air New Zealand, uçmaya dair engelleri kaldıran bir reklam kampanyasıyla karşımıza çıkıyor. True Limited adlı kampanyada başrol ise kanatları olmadığı için uçamayan bir kuş türü olan kiviye emanet. Ya da daha yakından tanıyacak olursak, Yeni Zelandalı aktör Sam Neill’ın seslendirdiği Pete.

Kampanya kapsamında yayınlanan filmlerin son halkasında, uçma yetisinin olmadığını bir de doktorunun ağzından duyan kivi kuşu Pete, uçurumun kenarına varıp gökyüzüne bakarak dertlenirken Air New Zealand uçağı ile karşılaşıyor. Uçmanın tek yolunun kanat sahibi olmaktan geçmediğini fark etmesinin ardından da Pete Londra’ya seyahat ediyor.

Air New Zealand sayesinde Londra’dan Yeni Zelanda’ya rahat rahat uçma imkânı bulan Pete, Yeni Zelanda’yı ilk kez ziyaret edecek yolcularla sohbete koyuluyor; uçakta kendisine sunulanları yeyip Britanya yemeklerini övüyor. Hatta kendisini seslendiren Sam Neill ile sohbet bile ediyor. Uçaktan inince de büyük bir keyifle ülkesinin tanıtımını yapmaya devam ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.