MediaCat

Kiraz Mevsimi yayınlanmadığı günlerin de gündemi olmaya devam ediyor

Dizi fragmanıyla da Twitter’da konuşulmayı başardı.

Kiraz Mevsimi yayınlanmadığı günlerin de gündemi olmaya devam ediyor

Kiraz Mevsimi‘nde haftayı fragman talebi ile açan sosyal TV izleyiciler bu hafta istediklerine erken kavuştu ve 7’nci bölüm fragmanının yayınlanması ile klavyelerinin başına geçti. Fox TV‘nin yeni sezon tanıtımda Kiraz Mevsimi karakterlerinin varlığına dikkat çeken izleyiciler yeni sezonda dizilerinin hangi günde olacağı ve Cumartesi günü olursa daha iyi olacağı ile ilgili yorumlar paylaştı. “Ne Yaşarsam Yaşayım Seni Görünce Unutuyorum…” alıntısı izleyiciler arasında sıkça paylaşılırken sezon başından Ayaz’dan “Bakarsın ben de ona aşık olurum!” alıntısı yeni bölüm için bir hatırlatma olarak paylaşıldı.

Kiraz Mevsimi yayınlanmadığı günlerin de gündemi olmaya devam ediyor

Medcezir izleyicileri hafta başından beri yeni sezon heyecanı ile hop oturup hop kalkarken Salı günü yeni sezon tanıtımının yayınlanması ile soluğu Twitter‘da aldı ve sosyal TV’de ikinci sıraya yerleşti. Dizi 3.080 izleyiciden toplamda 4.390 tweet alarak yayılımda 8.720.388 izleyicinin Twitter akışında yer aldı. Fragmandan sonra heyecanlanan izleyiciler yeni sezonun nasıl bomba gibi bir sezon olacağı öngörülerini ve yeni sezon yorumlarını paylaştı.

Ulan İstanbul tekrar bölümü ile gene sosyal TV izleyicilerini hem ekranlarının hem de klavyelerinin başına kilitledi.

Ulan İstanbul tekrar bölümü ile gene sosyal TV izleyicilerini hem ekranlarının hem de klavyelerinin başına kilitleyerek günü üçüncü sırada kapattı. 2.856 izleyiciden toplamda 3.448 tweet alan dizi, yayılımda 8.393.70 izleyicinin Twitter akışındaki yerini aldı.

Genç sosyal TV izleyicilerinin her hafta soluksuz takip ettiği Teen Wolf yeni bölümünün yayınlanması ile günü dördüncü sırada kapattı. Meredith’in hayırsever çıkması ile ilgili yorumlar sıkça paylaşılırken, Jeff’in yaptığı “yüzyılın feyk atışı” olarak değerlendirildi.

Kaçak Gelinler takipçileri ilk defa bir fragman yayını ardından dizilerini ilk beşe taşıdı.

Yeni bölüm fragmanı için klavyelerinin başına geçen Kaçak Gelinler takipçileri ilk defa bir fragman yayını ardından dizilerini ilk beşe taşıdı. Fragmanı duygu yüklü bulan izleyicileri şimdiden bu bölümün üzücü olabilme olasılığı üzerine konuşmaya başladı. Selim’in Şebnem’e bakışları ekran alıntıları olarak izleyiciler arasında hızla yayılarak paylaşıldı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi yayınlanmadığı günlerin de gündemi olmaya devam ediyor

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 19 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.