Kiraz Mevsimi ikinci ekranda liderliğini sürdürüyor

13 Ağustos’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

14.08.2014 - 12:01 | MediaCat

Kiraz Mevsimi, yeni bölüm heyecanı ile hop oturup hop kalkan Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarında Çarşamba gününün birincisi oldu. İzleyicilerin “Fragmanı bile güzel olan dizi” diye tanımladıkları Kiraz Mevismi’nin yeni tanıtımı yayınlanınca bir araya gelerek hemen Öykü ve Ayaz’ı konuşmaya başladı. Dizi 4,327 izleyicisinden toplamda 6,953 Tweet alarak yayılımda 8,760,051 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Güzel Köylü, yayın gününü Kiraz Mevsiminin arkasından ikinci sırada tamamladı. Sosyal TV izleyicilerinin paylaşımlarında Sultanana bölümün öne çıkan karakterlerinden olurken Gül ve Cemal’in yaşadığı duygusal anlar, ekran görüntüleri ile paylaşıldı. Ayrıca geleneksek reyting ile ilgili paylaşımlar da izleyiciler arasında hızla yayıldı. Dizi 2,154 izleyiciden toplamda 3,550 Tweet alarak yayılımda 4,362,697 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Ulan İstanbul, Medcezir ve Güldür Güldür tekrar bölümleriyle ekranlara gelirken Sosyal TV de de sırasıyla üçüncü, dördüncü ve beşinci olarak günü tamamladılar.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 13 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.