Kimberly-Clark Türkiye’ye yeni genel müdür

Marka faaliyetlerine Joanne Gould ile devam edecek.

03.06.2014 - 13:37 | MediaCat

Kimberly-Clark Türkiye'ye yeni genel müdür

Kimberly-Clark Türkiye‘nin yeni genel müdürü 13 yıldır Kimberly-Clark bünyesinde görev yapan Joanne Gould oldu.

Kimberly-Clark Türkiye'nin yeni genel müdürü Joanne Gould olduGould, eğitiminin ardından farklı kategorilerdeki tüketici hedef gruplarına hizmet sunan uluslararası firmaların pazarlama ve ürün geliştirme pozisyonlarında çalıştı. CPC Tongaat Foods’da ürün ve ürün geliştirme müdürü olarak görev alan Joanne Gould, daha sonra SC Johnson Wax’da grup ürün müdürü olarak çalıştı. Coca-Cola SA’da pazarlama direktörü olarak görev alan Joanne Gould, Sprite, Fanta, Schweppes Sparkling Granadilla ve Dr Pepper markaları ile çalışmalarını sürdürdü.

Joanne Gould, Kimberly-Clark Güney Afrika’ya 2001 yılında aile bakım kategorisi pazarlama müdürü olarak katıldı. 2002 yılında aile bakım kategori direktörü, 2005 yılında pazarlama direktörü, 2010 yılında ülke müdürü, 2011-2014 yılları arasında ise Orta Doğu bölgesinde yetişkin ve kadın bakım kategorilerinde, sektör lideri olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.