MediaCat

Kiğılı’dan holografik NFT defilesi

Kiğılı, yeni sürdürülebilir koleksiyonu Tomorrow’u ve giyilebilir NFT’lerini gerçekleştirdiği holografik defileyle tanıttı.

Kiğılı’dan holografik NFT defilesi

Erkek giyim markası Kiğılı, metaverse dünyasına Tomorrow koleksiyonuyla merhaba dedi. “Yarın için bugünden” mottosuyla oluşturduğu ekolojik ve teknolojik ürünlerinin yer aldığı Tomorrow koleksiyonunu gerçekleştirdiği lansman buluşmasıyla tanıtan marka, giyilebilir NFT parçalarını da ilk kez görücüye çıkardı.

Holografik bir NFT defilesine sahne olan lansmana Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Kiğılı CMO’su İlkay Keleş, dijital içerik üreticisi Bedirhan Soral, Oktay Kaynarca, Abdullah Avcı, Bensu Soral, Beyza Arıca, Elif Şahin, Caner Yıldırım, Deniz Baydar ve Tugay Mercan’ın yanı sıra iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, NFT, metaverse ve sürdürülebilirlik kavramlarının uzun zamandır gündemlerinde olduğunu belirterek şunları söyledi: “Son dönemdeki teknoloji yatırımlarımızın ardından ‘Yarın için bugünden’ diyerek Tomorrow koleksiyonumuz ve NFT parçalarımızı oluşturduk. Erkek giyiminde yeni bir dönemi başlatacak özel parça ve tasarımlarımız için uzun süreli bir çalışma gerçekleştirdik. Değişen dünyaya ayak uydurmak ve hatta önüne geçerek yenilikler üretmeye değer veren bir marka olmanın verdiği sorumlulukla Tomorrow koleksiyonumuz ve giyilebilir NFT parçalarımızla yarınlara imzamızı bugünden atıyoruz.”

Kiğılı CMO’su İlkay Keleş ise “Dünya çok hızlı bir teknolojik dönüşüm içerisinde. Biz de Kiğılı olarak teknolojiye yaptığımız yatırımlara aynı hızla devam ediyoruz. Yarın için bugünden mottosuyla yola çıktığımız Tomorrow koleksiyonumuzla; daha sürdürülebilir, teknolojik,  ekolojik ve daha yenilikçi bir vizyonu benimsiyoruz. Koleksiyonumuz üç kategoriden oluşuyor: Ekolojik ve sürdürebilir ürünlerimizi ‘Ecoline’, inovatif ürünlerimizi ‘Tecnoline’ ve metaverse evrenlerinde giyilebilen koleksiyonumuzu ‘Metaline’ olarak adlandırdık” dedi.

Lansmanda tanıtılan giyilebilir NFT koleksiyonu, Kiğılı’nın hikâyesini metaverse dünyasına taşıyan gömlek, smokin ve sweatshirt’ten oluşuyor.  OpenSea üzerinden satışa sunulan parçalar, yakında GoArt üzerinden de erişilebilir olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.