KIA’dan MTV müzik ödüllerine özel reklam filmi

David & Goliath imzalı filmin müziği ise Lady Gaga’dan

26.08.2013 - 14:01 | Haluk Kasarcı

KIA 2010 yılında piyasaya sürdüğü Soul modeli için sıra dışı bir reklam filmine imza atmış ve rap şarkıcıları olarak karşımıza çıkan hamsterlar ‘Black Sheep’ adlı şarkıyla KIA Soul’un tanıtımını üstlenmişti.

2014’te makyajlanan yeni Soul için marka yeniden hamsterlara başvurduysa da David & Goliath imzalı filmde çok daha farklı karakterlerle karşı karşıyayız. Geride bıraktığımız hafta sonu gerçekleşen MTV Video Music Awards etkinliğinde ilk kez seyirciyle buluşan ve yönetmenliğini David & Goliath’ın Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Colin Jeffery’nin üstlendiği yeni reklamın müziği ise Lady Gaga’nın son single’ı “Applause”.

Geçtiğimiz yedi yıldır kullanımda olan hamsterlara olan aşinalığının ve daha önce yönetmenlik koltuğunda bulunmuş olmasının kendisine bu proje özelinde büyük kolaylık sağladığını belirten Jeffery, “Görsel efektler konusundaki tecrübemiz hamsterların yüzlerini olabildiğince insansı kılmamızı sağladı” diyor.

2010’daki versiyonun aksine çok daha sportif olan hamsterların kendilerini fitness’a verdikleri reklam filmi Lady Gaga’nın ilk kez seslendirdiği Applause adlı şarkısının ardından MTV VMA’da izleyenlerin beğenisine sunulmuştu. İlerleyen dönemde farklı mecralarda bu sportif hamsterlarla karşılaşma ihtimalimiz hayli yüksek görünüyor.

 

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.