MediaCat

Aniden gelen “al geldi” hissi

KFC Türkiye’nin yeni reklam kampanyası yayında.

Aniden gelen “al geldi” hissi

KFC Türkiye, yeni kampanyasında aniden gelen KFC yeme isteğini “Al Geldi” söylemiyle vurguluyor.

Müşteri içgörülerinden hareketle hazırlanan dört filmlik kampanyada günlük rutinler esnasında bir anda gelen KFC yeme isteği ele alınıyor.

BLAB imzalı filmlerin prodüksiyonu HANN‘a, yönetmenliği Duygu Güzelmeriç‘e ait.

Pazarlama stratejilerinin kalbine müşteri içgörülerini konumlandırdıklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz, kampanyayı, “Tüketici araştırmalarımızda müşterilerimizin vurguladığı ayrıştırıcı lezzetimizi tüm kampanyalarımızda çok duyulu şekilde ele alarak sektörde lezzetimiz gibi iletişim ve pazarlama stratejimizle de ayrışmayı başardık. Hedef kitlemiz tarafından sevilen ve marka skorlarına direkt yansıyan samimi iletişim tonumuzun bizimle bütünleştiğini görüyoruz. Bir önceki kampanyamızda lezzetten kendini kaybedenleri görürken, bu kez aniden gelen KFC yeme isteğiyle olduğu yerde kalan lezzet tutkunlarına şahit oluyoruz. Günün hangi saati, ne zaman geleceği belli olmayan ve aniden gelen bu isteğin sık sık yaşandığını sosyal medya etkileşimlerinde de gördük. BLAB’ın tasarladığı, kampanyanın gücünü aldığı ‘Al Geldi’ söylemi sayesinde, aşina olduğumuz bu anı sahiplendiğimiz için mutluyuz” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.