MediaCat

Keşfin ilk adımı

TikTok’tan basit aramaların nerelere uzanabileceğini gösteren kampanya.

Ağrıyan boynunuzu biraz rahatlatmak için attığınız ufak bir adım keşif yolculuğuna dönüşüp, koşuya başlamanıza neden olabilir mi? Aramak için çaldığınız kapı TikTok ise elbette mümkün.

İngiltere’de yayına giren Lucky Generals imzalı “It Starts on TikTok” kampanyasında TikTok, hemen her gün platformda basit aramaların insanlara neler katabileceğini gözler önüne seriyor. Yönetmenliğini Smuggler’dan Tom Speers’in oturduğu reklam filminde TikTok’ta yapılan bir boyun esnetme aramasının, içerik üreticileri ve topluluğun katkılarıyla keşif yolculuğuna dönüşümü anlatılıyor.

İngiltere’de açıkhavada başlayan kampanya ilerleyen dönemde televizyon, BVOD, sosyal medya, podcast, radyo ve uygulama içi mecralarda devam edecek. Kampanyada boy gösteren TikTok içerik üreticilerinin tamamı ise yerel isimlerden oluşuyor.

TikTok İngiltere, İrlanda ve İskandinav Ülkeleri Pazarlama Başkanı Harry Wilson, “TikTok ilham alma, yeni şeyler keşfetme yeri. Topluluğumuz, her gün bir doz ilhamla ne kadar uzun bir yol gidilebileceğini gösteriyor. It Starts on TikTok, topluluklar bir araya geldiğinde meydana gelen olağanüstü anları kutluyor. Kampanyanın insanları yeni hobi keşfetmeye, tutkularını kariyere dönüştürmeye teşvik etmesini umuyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.