MediaCat

Kerem Bürsin kaç piksel?

Ugi yolculuğa Kerem Bürsin ile devam ediyor.

Kerem Bürsin kaç piksel?

Garanti Bankası’nın, müşteri taleplerini teknolojinin en üst sürümüyle çözmelerini sağlamak amacıyla hayat bulan kolaylık elçisi Ugi ile Kerem Bürsin’i buluşturduğu yeni reklam filmi yayında. Hayatı kolaylaştıran teknolojilerin Kerem Bürsin’in de hayatını nasıl kolaylaştırdığının anlatıldığı reklam filminde Kerem Bürsin ile Ugi’nin tatlı arkadaşlığı işleniyor.

Filmde Kerem Bürsin Ugi ile buluşuyor; ikili birlikte Ugi’nin Kerem Bürsin’i kanlı canlı oynatmaya ihtiyaç duymadan oynattığı reklam filmini izlemeye koyuluyor. İkilinin akıllı telefon aracılığıyla izlediği reklam filminde Kerem Bürsin Amerika’daki teknolojiye kıyasla Türkiye’de teknolojinin nasıl daha gelişmiş olduğunu Garanti Cep’in hayatı kolaylaştıran teknolojik imkanlârıyla anlatıyor; eksik kaldığı yerleri tamamlamak ise Ugi’ye düşüyor. Filmi izlemelerinin ardından Kerem Bürsin hayranlığını saklayamasa da, mutlu sonla bitmemesinden ötürü filmin tutmayacağını söyleyerek son bir kez gönül koyuyor.

Alametifarika imzası taşıyan filmin yönetmenliğini Uygar Kutlu üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.