Kendi dergini kendin yarat

Projesi, Be2do tarafından gerçekleştirilen ve dünyanın ilk kişisel yayıncılık 2.0 sitesi olan...

08.09.2008 - 15:11 | MediaCat

Projesi, Be2do tarafından gerçekleştirilen ve dünyanın ilk kişisel yayıncılık 2.0 sitesi olan Fumk.Net beta yayında..

Fumk.Net isteyen herkesin kendi e-dergisini online bir arayüz yardımıyla ücretsiz oluşturabilecekleri bir site. Aynı zamanda sosyal bir ağ olan fumk.net’ de kullanıcılar; kendi e-dergilerini diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor, sosyal ağlarını genişletebiliyorlar ve kendi e-yayınları hakkında yorumda da bulunabiliyorlar. e-dergi yanında portfolyo, fotoğraf albümü, e-yıllık, e-kitap da oluşturulabiliyor.

www.Fumk.net ‘e üye olan kullanıcılar, 3 adımda kolayca e-yayınlarını oluşturabiliyorlar. Tüm ortaöğretim okulları ve üniversiteleri kapsayan kampanyayla öğretim kurumları kendi okul dergi ve gazetelerini de ücretsiz yayınlayabiliyorlar. http://www.Fumk.net okul dergi ve gazetelerini sayfa sayfa çevrilir formatta yayınlama imkanı verirken bir yandan da diğer kullanıcılara yayın sayfaları üzerine yorum yazma imkanı da sağlıyor. Aynı zamanda tüm okullar, kendi okul ve sınıf yıllıklarını da aynı formatta yayınlayabiliyor. Çok yakında www.fumk.net üzerinde isteyen kullanıcı kendi ilgi alanına göre kitap kulübü, edebiyat kulübü, çizgi roman kulübü gibi forum grupları açarak diğer kullanıcılarla ortak bir platformda yazışabilecek ve kendi e-yayınlarını paylaşabilecek. Dünya’nın ilk kendi e-dergini kendin yap sosyal ağı www.fumk.net geçen yıl ortaöğretim kurumları müfredatına giren MEDYA OKUR-YAZARLIĞI dersini de uygulamalı olarak destekleyecek bir site olarak tasarlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.