MediaCat

Kendall Jenner’lı Pepsi filmi sosyal medyanın dilinde

Pepsi’nin yeni reklam filmi alaycı tweet’lerle karşılandı.

Kendall Jenner’lı Pepsi filmi sosyal medyanın dilinde

Trump yönetiminin faaliyetlerine yönelik endişe duyan genç Amerikalılara Pepsi’nin bir cevabı var. Üstelik bu cevap bir kutu Pepsi ve bir Kardashian üyesi içeriyor.

Pepsi’nin in-house içerik ajansı Creators League Studio tarafından hazırlanan reklam filminde bir grup Milenyum Kuşağı üyesini bir protesto yürüyüşünün ortasında görüyoruz. Ve kenardan, o sırada bir moda çekiminde poz veren Kendall Jenner çıkageliyor. Fonda Bob Marley’nin torunu Skip Marley’nin Lions şarkısının eşlik ettiği film, Jenner’ın bir polis memuruna bir kutu Pepsi vermesiyle sona veriyor. Filmin tamamı için sizi önce aşağıya alalım.

Genel görüş filmin “neden”siz bırakılan birden fazla soru işareti barındırdığı şeklinde. Hal böyle olunca sosyal medya tabii ki boş durmadı. Kimileri Pepsi’yi ABD’nin siyasi gündemine Kendall Jenner ve bir kutu Pepsi’yle çare olmaya çalıştığı için tiye alırken kimileri de filmi “gülünç ve yüz kızartıcı” olarak niteledi.

Habere ufak bir güncelleme yaparak, markanın tepkilere cevaben reklam filmini geri çektiği bilgisini de verelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.