MediaCat

TOTAL’in yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Marka, İmirzalıoğlu’nun yer aldığı yeni imaj kampanyasını yayınladı.

TOTAL’in yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Nisan 2016’dan bu yana Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren akaryakıt şirketi TOTAL Oil Türkiye yeni imaj kampanyasını yayınladı. “Türkiye’nin enerjisi güzel” sloganıyla Türkiye’nin ve Türkiye insanının güzelliklerine değinen kampanyada TOTAL istasyonlarının hayat yolculuğunda mücadele eden herkese güç ve enerji vermek için çalıştığı anlatılıyor. Markanın reklam yüzü olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı reklam filminde oyuncu, farklı insanların hikâyelerini anlatarak onların özel anlarına tanıklık ediyor.

Karadeniz’den Ege’ye Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve sekiz günde tamamlanan reklam filmi, televizyon ve dijital platformlarda hedef kitlesiyle buluştu. Kampanya, yıl boyunca farklı mecralarda yayında olacak.

Total Oil Türkiye A.Ş’nin yeni dönemini ve yeni imaj kampanyasını değerlendiren Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören şu yorumda bulundu:

TOTAL'in yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu“Total Oil Türkiye A.Ş, yüzde 100 yerli ve milli bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Total Oil Türkiye A.Ş. de Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışıyor.

“TOTAL Oil Türkiye, önümüzdeki dönemde de istasyon yatırımlarını artıracak ve her zaman olduğu gibi tüm Türkiye’yi kucaklayacak. Bu topraklarda yaşamanın kıymetine ve insanımızın güzel değerlerinin başlı başına birleştirici bir unsur olduğuna dikkat çeken bu kampanyanın hizmet anlayışımızı ve insana önem veren bakış açımızı çok başarılı bir şekilde aktardığını düşünüyorum.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.