Kazanan yine Survivor oldu

5 Mayıs'ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

06.05.2014 - 17:05 | MediaCat

Haftaya hızlı başlayan Sosyal TV izleyicileri Pazartesi günü adeta Survivor için ekranlarının ve klavyelerinin başına geçti. Ada konseylerinin heyecanı ve Serenay’ın birinciliğini kutlayan izleyicilerin parmaklarına Survivor günü birincilik tahtının sahibi olarak bitirirken, pazartesilerin vazgeçilmezi Karadayı hemen arkasından ikinci oldu. Cumartesi günkü bölümle ilgili eleştirilerin paylaşılmaya devam edildiği Çalıkuşu üçüncü olurken Kara Para Aşk dördüncü oldu. Sabah haberlerinin sevilen ve güvenilen yüzü İrfan Değirmenci, İrfan Değirmenci ile Günaydın’la haftanın haber gündemi açılışını beşinci sıradan yaptı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak KimolaAnalytics tarafından 5 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.