KayıGroup Altın Portakal Film Festivali’ne Sponsor Oldu

Türkiye’nin önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan KayıGroup, Altın Portakal Film Festivali’ne ulaşım sponsoru oldu.

18.09.2006 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan KayıGroup, bu yıl 16–23 Eylül tarihleri arasında 43’sü düzenlenecek Altın Portakal Film Festivali’ne ulaşım sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşması, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Altın Portakal Film Festivali Onursal Başkanı Menderes Türel ile KayıGroup Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü arasında imzalandı. Menderes Türel, Antalya kökenli bir firmanın ulaşım sponsoru olmasının kendilerini onurlandığını, Antalya’da iş yapan tüm işadamlarına KayıGroup Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü’nün örnek olmasını istediğini belirtti.

Talha Görgülü, festival için uçaklarda özel seferler yapacaklarını, Altın Portakal Film Festivali gibi önemli bir organizasyonda bulunmaktan KayıGroup olarak mutluluk duyduklarını söyledi. Görgülü, Antalya’nın en güzel sahillerinden biri olan Belek’te açılacak Adam&Eve Hotel’in tanıtımını da Altın Portakal Film Festivali’nin kapanış kokteylinde yapacaklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.