MediaCat

Kara kartal kombine avında

Futbolcular taraftarı Vodafone Arena’ya davet ediyor.

Kara kartal kombine avında

Geçtiğimiz yılın sonunda hayata geçirilen Passolig uygulaması özellikle dört büyük kulübün taraftarlarınca çok eleştirilmiş, uygulamanın hayata geçirilmesi halinde maça giden seyirci sayısında büyük bir düşüş yaşanacağını belirten görüşler ardı ardına gelmişti. Futbolda yeni sezonun başlamasına çok da fazla bir süre kalmamışken Passolig’in yarattığı çalkantılı ortam devam ediyor. Nitekim kulüpler her sene bu tarihlerde süratle satılan kombine kart stoklarında hâlâ kayda değer bir erime yaşamış değiller. Yeni sezonun ikinci yarısından itibaren maçlarını inşaatı tamamlanacak olan Vodafone Arena‘da oynayacak olan Beşiktaş da aynı durumdan mustarip.

Alametifarika imzalı reklam filmi henüz kombine satışlarında arzu ettiği rakama erişemeyen Beşiktaş’ın bu alanda attığı adımlardan biri. Teknik direktör Slaven Bilic ve teknik ekibinin yanı sıra Necip Uysal, İsmail Köybaşı, Tomas Sivok, Cenk Tosun, Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu‘nun da aralarında yer aldığı futbolculardan oluşan tribün aracılığıyla Beşiktaş taraftarına seslenen kulüp kombine kartlara olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Film geçtiğimiz sezonun ortasında Gaziantepspor’dan Beşiktaş’a transferi gerçekleşen ve bu sezon başından itibaren siyah beyaz formayı terletecek olan Cenk Tosun’un İsmail Köybaşı ve Necip Uysal tarafından “Burası Beşiktaş” sözleriyle karşılanmasıyla son buluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.