MediaCat

Kadınlar Sevgililer Günü’nde “gerçekten” ne ister?

ABD’li iç çamaşırı markası cevabı Reddit’te arıyor.

Kadınlar Sevgililer Günü’nde “gerçekten” ne ister?

Sevgililer Günü kapıda. Bazı çiftlerin görmezden geleceği, bazılarının bir gül veya yemekle geçireceği 14 Şubat bazıları tarafından bir merasim gibi onurlandırılacak. Öte yandan, bu günü sevdikleri için unutulmaz kılmak isteyen pek çok naif ruhun aklında dolanması muhtemel bir soru var: “Hayatımın aşkı Sevgililer Günü‘nde ‘gerçekten’ ne istiyor?”

New York menşeli iç çamaşırı markası Adore Me, meseleye en azından erkekler için ışık tutmak amacıyla, kadınların 14 Şubat isteklerini konu alan bir reklam filmi hazırladı. Reddit kullancılarının “Reddit hanımları, Sevgililer Günü’nde gerçekten ne istiyorsunuz?” sorusuna verdikleri yanıtlardan derlenen film reklam ajansı Tank NY imzası taşıyor.

Kadınların cevaplarına buradan, Reddit erkeklerinin Sevgililer Günü isteklerineyse şuradan ulaşabilirsiniz.

“Kim olursanız olun veya kim olmayı hayal ederseniz edin, sizi desteklemek için buradayız” diyen Adore Me Kurucusu & CEO’su Morgan Hermand-Waiche, kampanyanın anafikrini şöyle özetliyor: “Size nasıl davranmanız gerektiğini söylememeye söz veriyoruz. Sizi insan yapan tüm o muğlak, içten halleriniz için buradayız. Hepsine talibiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.