Kadınlar gününde 1000 kadın lider Türkiye’de

Türkiye, Dünya Kadınlar Günü’nün 100. yıldönümünün kutlanacağı 2011’de, 1.000 kadın lideri ağırlamaya hazırlanıyor.

07.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye, Dünya Kadınlar Günü’nün 100. yıldönümünün kutlanacağı 2011’de, 1.000 kadın lideri ağırlamaya hazırlanıyor. 5-7 Mayıs tarihlerinde Türkiye’de düzenlenecek 21. Küresel Kadın Zirvesi, tıpkı Kadınlar Günü gibi, kadınların ekonomik, siyasi ve sosyal alandaki başarılarını kutlayan bir platform olarak dikkat çekiyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Zirve Başkanı Irene Natividad, “Küresel Kadın Zirvesi, sorun değil çözüm odaklı olacak. Başka bir deyişle, kadınların adalet ve eşitliğe ulaşma yolunda karşılaştığı problemler hakkında konuşmayacağız, çünkü bunlar zaten herkes tarafından biliniyor. Aksine, amacımızı, dünyanın her yerinde işe yarayacak stratejiler geliştirmek olarak belirledik.” dedi.

Dünyanın dört bir yanından başarılı kadın delegelerin bir araya geldiği, heyecan verici, gerçeklere ve pratiğe dayalı bir buluşma olarak adını duyuran zirveye; girişimcilik, siyaset, sivil toplum ve iş dünyasından 1.000’in üzerinde kadın liderin katılması bekleniyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.