Kadın gözüyle hayattan kareler

Hayatı kadınların objektifinden yansıtan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasının 13'üncüsü için başvurular başladı.

02.01.2019 - 17:38 | Gönül Hadımlı

Kadın gözüyle hayattan kareler

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından 2007’den bu yana düzenlenen ve şimdiye dek 15 binden fazla kadının 62 binin üzerinde fotoğrafla başvurduğu Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasının 2019 başvuruları başladı. “Hayata dair” temasıyla, kadınların objektifinden hayatın yansıtıldığı yarışmaya 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar en fazla dört adet fotoğrafla katılabiliyor.

Kadın gözüyle hayattan kareler
Seçici kurulda Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Başkanı Prof. Nihal Kafalı, Fotoğraf Sanatçısı Haluk Çobanoğlu ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney’in yer aldıkları yarışmaya başvurular Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ve Anadolu Hayat Emeklilik internet sitelerinden yapılabiliyor.

Sonuçların 3 Nisan 2019’da açıklanacağı yarışmanın birincisi 7 bin TL, ikincisi 5 bin TL ve üçüncüsü 3 bin TL ödül almaya hak kazanacak.

Kaynak: Fotoğraf: Oya Akkul / Kendirci Çocuk (Kadın Gözüyle Hayattan Kareler '18 Birincilik Ödülü)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.