MediaCat

Kadın gözüyle hayattan kareler sergisi başladı

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2008” fotoğraf sergisi…

Kadın gözüyle hayattan kareler sergisi başladı

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2008” fotoğraf sergisi, 11-29 Haziran tarihleri arasında Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde gezilebiliyor.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması”nda dereceye giren ve jüri üyeleri tarafından sergilenmeye değer bulunan 42 eser, 11-29 Haziran tarihleri arasında Tepe Nautilus’ta sanatseverlerle buluşuyor.

Açılış günü olan 11 Haziran’da gerçekleşen ödül töreninde, dereceye girenler ödüllerini Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu’nun elinden aldılar.

Kadınları amatör-profesyonel ayrımı yapmadan fotoğraf sanatına yöneltmeyi amaçlayan “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında sergilenmeye layık görülen toplam 42 eser, 29 Haziran’a kadar Tepe Nautilus’ta görülebilecek. “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Fotoğraf Sergisi’nde sanatseverlerle buluşan 42 eser, önümüzdeki günlerde hazırlanacak özel bir katalogla ölümsüzleştirilecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.