MediaCat

Kader değiştirilebilir mi?

İnsanoğlunun var olduğu günden beri aklına takılan bir sorudur kaderin değişip değişmeyeceği…

Kader değiştirilebilir mi?

İnsanoğlunun var olduğu günden beri aklına takılan bir sorudur kaderin değişip değişmeyeceği. Hal böyle olunca kader mevzusu sürekli tartışılan konuların başında yer alarak popülerliğini her daim korumuştur.

İşte sizlere kaderin değişip değişmeyeceği ile ilgili yepyeni bir site… www.kaderdegistirilebilirmi.com . Ancak bu siteyi diğerlerinden farklı kılan birçok özellik var. Mesela sitede bir geri sayım sayacı mevcut. Niçin geri sayıyoruz, sonunda ne olacak büyük bir merak konusu. Ayrıca sitede kaderin değişip değişmeyeceği ile ilgili yazılan yorumlar da yer alıyor. Herkes konuyla ilgili kendi düşüncesini gerekçeleriyle açıklıyor. Okuması ve yazması gerçekten çok eğlenceli. Forumda yazdığı yazıyla en çok yorum alan ve en çok beğeni alan ilk 10 kişiyi de çok özel hediyeler bekliyor. Bu da işin heyecanına heyecan katıyor.

Siz de www.kaderdegistirilebilirmi.com sitesini ziyaret edin, hem eğlenceli zamanlar geçirin hem de sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayın.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.