Kabin yasağına bir cevap da Royal Jordanian’dan

Emirates Havayolu'nun ardından Ürdün Kraliyet Havayolları da yasağı iletişim çalışmalarına taşıdı.

23.03.2017 - 16:25 | Arzu Nilay Kocasu

Kabin yasağına bir cevap de Royal Jordanian'dan

ABD ve İngiltere’nin tablet, kamera ve bilgisayar gibi elektronik cihazların uçakların bagaj bölümüne teslim edilmesi kuralını dayatan kabin yasağı hakkındaki görüşünü gerçek zamanlı bir hamleyle açıklayan Emirates Havayolu’nun ardından yasağa bir cevap da Ürdün Kraliyet Havayolları’ndan geldi.

Yasağa Emirates Havayolu‘nun uçak kabinlerindeki teknoloji sayesinde hiçbir yolcusunun kendi tablet ve dizüstü bilgisayarlarına ihtiyaç duymayacağını söyleyen 20 saniyelik spotundakinden farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Ürdün Kraliyet Yolları, sosyal medyadan 12 maddelik bir liste paylaştı.

Yolcularına elektronik cihazlar olmadan da eğlenmenin mümkün olduğunu söyleyen Ürdün Kraliyet Havayolları’nın listesi “12 things to do on a 12-hour flight with no laptop or tablet” (dizüstü bilgisayar ve tabletsiz 12 saatlik bir uçuşta yapılacak 12 şey); kitap okumak, meditasyon yapmak, hayatın anlamını sorgulamak ve kabin yasağının nedenlerini düşünmek gibi öneriler içeriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.