MediaCat

Just Marketing yarışması sonuçlandı

Aviva Hayat ve Emeklilik sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘Just Marketing 2007’ yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Muğla Üniversitesi’nden

Just Marketing yarışması sonuçlandı

Aviva Hayat ve Emeklilik sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘Just Marketing 2007’ yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Muğla Üniversitesi’nden katılan Hertz&Markoni takımı birinci oldu.

‘Geleceğe dokunmak’ sloganıyla bu yaz İngiltere’de pazarlama faaliyetleri başlatan Aviva, ‘Takımını kur! Farkını yarat!’ sloganı ile ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen Just Marketing etkinliğinin bu yılki sponsoruydu.

ODTܒde gerçekleştirilen yarışmanın sonuçları belli oldu. Proje kapsamında 2008 yılı için bir tema oluşturarak pazarlama ve reklam kampanyası hazırlayan takımlar projelerini jüriye sundular. Elemeler sonucunda finale kalan takımlar arasından Muğla Üniversitesi’nden yarışmaya katılan, Çağrı Alıcı, Senem Bay ve Mustafa Mollaoğlu’ndan oluşan Hertz&Markoni takımı birinci oldu. Takım, yaz döneminde İngiltere’de eğitim görmeye gidecek.

İkinciliği Ankara Üniversitesi’nden yarışmaya katılan Hande Keçeci, Gönenç Bengisun ve Çağrı Saka’dan oluşan Greatif takımı, üçüncülüğü ise yine Ankara Üniversitesi’nden katılan Ozan Kocamaz, Erman Akbulut ve Mehmet Güney’den oluşan Avant Garde takımı kazandı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.