MediaCat

Jüpiter’in yörüngesinde bir gün

Sektörün çekim gücü yüksek gezegenlerinden birinde, Jüpiter’deyiz.

Bundan yaklaşık bir yıl evvel reklam sektörüne hızlı bir giriş yapan Jüpiter’in Şişli’deki ofisindeyiz. Kapıda kalabalık, sıcak bir ekip tarafından karşılanıyoruz. Aklımızda hikâyeyi ajansın kurucusu Kerem Kanık’la başa sarmak var fakat işler Kanık’ın söyleşiyi ekipçe sahiplenme arzusunu paylaşmasıyla yol üzerinde değişiyor.

CEO Dilek Sezen, strateji başkanı ve ajans başkan yardımcısı Kerem Sabuncu, kreatif direktörler Mert Demirhan ve Ali Can Savaş, strateji direktörü Aytuğ Ateş, müşteri ilişkileri direktörü Setenay Ergin ve ekip liderlerinden oluşan kalabalık bir kadronun da eşliğinde, şimdiden 40’a yakın markanın yol arkadaşı haline gelen Jüpiter’in kültürünü tanıyoruz.

Mikrofonumuzu ajansın kuruluş motivasyonu ve gelecek hedeflerini dinlemek üzere uzattığımız Kerem Kanık’a göre bu gezegenin sakinleri “kısa reklamcılığa tutku duyan bir grup insan”. Başlıca hedefleri ise, “iyi insanlarla iyi işler yapmaya devam etmek”.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.