MediaCat

Johnnie Walker gelecekten sesleniyor

Markanın yeni kampanyası mesajı gelecekten iletiyor.

Johnnie Walker gelecekten sesleniyor

Johnnie Walker BBH Londra imzalı yeni reklam kampanyasında, ‘Keep Walking’ sloganına uygun olarak izleyicilere hayattan umutlarını yitirmemeleri ve ne olursa olsun ‘yürümeye devam etmeleri’ gerektiği mesajını veriyor. Diğer kampanyalarında olduğu gibi bu sefer de merkezine kişisel gelişimi alan reklam filminde izleyicinin gelecekteki halini temsil eden bir adam, Bangkok’tan Sao Paulo’ya kadar sistemin dayattığı zor koşullar altında hayallerini gerçekleştirme şansına erişememiş olan günümüz insanına -yani kendi geçmişine- mücadeleden vazgeçmemesini tembihliyor.

Kampanyalarında izleyiciye dibe vurduğunu hissettiği anlarda bile yılmadan tekrar ayağa kalkmasını ve ne olursa olsun yürümeye devam etmesini söyleyen Johnnie Walker’ın önceki reklam filmlerinde korkuları ve başarısızlıklarıyla nasıl yüzleşip yola devam ettiklerini anlatan Amerikalı sinema oyuncusu Harvey Keitel ve İtalyan eski futbolcu Roberto Baggio gibi pek çok meşhur isim yer almıştı.

Kaynak: Best Ads on TV

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.