Jival yeni PR ajansını seçti

Jival, Türkiye’de kurumsal iletişim, medya ilişkileri ve pazarlama iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini...

16.08.2010 - 00:00 | MediaCat

2006 yılında kurulan Gessart şirketinin ilk markası olarak, kuyum sektöründe ön plana çıkan Jival, Türkiye’de kurumsal iletişim, medya ilişkileri ve pazarlama iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini, Kutadgu Danışmanlık’tan almaya karar verdi.

Türkiye, KKTC ve Avrupa’da bin 700 altın ve pırlanta satış noktası bulunan Jival, tüketici taleplerini göz önüne alarak gerçekleştirdikleri çalışmalarla, kuyum sektöründe fark yaratan bir marka olma özelliğini sürdürüyor.

2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Kutadgu Danışmanlık’ın müşterileri arasında Limak Holding, Kimberly-Clark, Tchibo, Yased yer alıyor. Kutadgu Danışmanlık, aynı zamanda, dünyanın en büyük iletişim ağı olan Worldcom’un Türkiye’deki tek üyesi olma özelliğini de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.