Jacobs, en iyi video sitesi

Jacobs; http://www.jacobssahanesohbetbahane.com sitesi ile dünyanın en prestijli ödüllerinden birisi olan...

20.07.2010 - 00:00 | MediaCat

 

 

 

 

 

Jacobs; http://www.jacobssahanesohbetbahane.com sitesi ile dünyanın en prestijli ödüllerinden birisi olan Uluslararası Stevie Ödülleri (The International Stevie Awards) , “ En iyi video sitesi ” ödülünü kazandı.

Ev hanımlarına yönelik yürütülen çalışmada katılımcılar web sitesi üzerinde Derya Baykal ile Jacobs kahvesi eşliğinde interaktif olarak sohbet etme şansı buldu.  Derya Baykal ile sohbet etmek ve Derya Baykal’ı kendi günlerine konuk etmek isteyen yüzbinlerce ev hanımı siteyi ziyaret etti. Derya Baykal da başvurular arasından seçilen 6 şanslı kişinin gününe konuk oldu.  Ayrıca sohbete katılan ilk 100 katılımcıya da bu proje için özel tasarlanan Jacobs kavanoz kılıfları hediye edildi.

Jacobs Şahane Sohbet Bahane web sitesi, Project House İnteraktif Pazarlama Ajansı  tarafından yaratıldı. Jacobs ödülü 2 ay süren ön jüri ve 2 haftalık final jüri değerlendirilmesi sonucunda aldı. Bu yıl yedincisi dağıtılan Stevie Awards’ın ödül töreni, 27 Eylül’de İstanbul’da yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.