MediaCat

İzlanda’dan maceraya davet

Visit Iceland, karantina sürecinde eskiyen eşofmanlarınıza talip oluyor.

İzlanda’dan maceraya davet

Evlerimizden pek de uzağa gidemediğimiz son bir yılda gardıroplarımızın en vazgeçilmez parçası eşofmanlar oldu şüphesiz. Seyahat kısıtlamaları kademeli olarak kalkarken İzlanda’nın resmî turizm sitesi Visit Iceland, yeni kampanyasıyla eşofmanlara veda vaktinin geldiğini hatırlatıyor. Üstelik bununla kalmayıp, onları İzlanda’yı ziyaret edeceklerin macerasına ortak olacak, daha faydalı bir şeye dönüştürmeyi vaat ediyor: yürüyüş botları.

Kampanya kapsamında Reykjavik’teki pop-up mağazada yer ayırtan ve 24 Haziran’dan itibaren İzlanda’ya geldiklerini gösteren geçerli bir uçak bileti ibraz eden ilk 100 ziyaretçi, eski eşofmanlarını bir çift bota ve onları taşıyacak minik bir çantaya dönüştürmesi için İzlandalı tasarımcı İr Jóhannsdóttir’in ellerine bırakabilecek. Reykjavik şehir merkezindeki Rainbow Road’da bulunan Sweatpant Boots pop-up mağazası, gelen eşofmanları sınırlı sayıda ve türünün tek örneği botlara dönüştürmek için Temmuz ayı boyunca açık olacak.

Uluslararası kampanya bugünden başlayarak ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Danimarka ve İsveç’te yürütülecek. 90 saniyelik filmin yanı sıra dünya çapında katılıma açık olan bir TikTok yarışması düzenlenecek. Aynı zamanda Snapchat ile entegre olacak olan kampanyada, dileyenler AR filtreleri aracılığıyla ayakkabılarını eşofmandan ileridönüştürülmüş botlara çevirerek İzlanda’nın farklı bölgelerinde sanal bir keşfe çıkabilecek.

İzlanda'dan maceraya davet

Visit Iceland’ın kreatif ajansı SS+K’nın yönetici kreatif direktörü Stevie Archer kampanyayı şu sözlerle anlatıyor: “Eşofmanlarımız, pandemi ile nasıl başa çıktığımızın bir sembolü haline gelmiş durumda. En büyük maceranın görüntülü arama yapmak olduğu bir dönemin ardından İzlanda, bu kampanyayla rahat eşofmanlarımızı konfor alanlarımızdan çıkmak ve kaçırdığımız tüm inanılmaz deneyimlerin tadını çıkarmak için ihtiyacımız olan botlara dönüştürüyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.