MediaCat

İz İletişim müşteri portföyünü genişletiyor

Ajans üç yeni markayla anlaştı.

İz İletişim müşteri portföyünü genişletiyor

Sektördeki altıncı yılında Vakıf Katılım, Red Bull ve Philip Morris / Sabancı ile anlaşan İz İletişim, üç markayı daha müşteri portföyüne kattı. Unit Grup, DKY İnşaat ve Vestel’in spor iletişimini portföyüne ekleyen İz İletişim yeni müşterilerine CEO / lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında danışmanlık hizmeti verecek.

İz İletişim’in müşteri portföyünde Turkcell ve Turkcell Grup şirketleri, Mercedes-Benz Türk, Vakıfbank, Genel Enerji ve DeFacto’nun bulunduğunu söyleyen Nedim Özkan ajans bünyesindeki bu son gelişmeyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Kuruluşumuzun beşinci yılında gelen dünya çapındaki PR ödülü bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Sağlıklı büyümemizi sürdürürken kadromuzu da deneyimli gazetecilerle güçlendirdik. İletişim sektörünün lider şirketlerinden olan İz İletişim, bundan sonra da lider kuruluşlarla çalışmaya devam edecek.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.