İstanbul iletişimcisini arıyor

2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul, tanıtımını yapacak PR ve reklam ajansını seçmek

13.04.2007 - 16:42 | MediaCat

2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul, tanıtımını yapacak PR ve reklam ajansını seçmek için yarışma düzenliyor.

Tanıtım ve halkla ilişkiler şirketlerinin katılacağı yarışmayla ilgili yapılan çağrı metnine ve katılım koşullarına www.istanbul2010.org sitesinden ulaşılabilecek.
Yayınlanan çağrı metninde, İstanbul 2010’un, İstanbul’u dünya kültür-sanat gündemine taşıyacak ve kentin kültürel mirasını dünyayla paylaşacak bir kentsel dönüşüm projesi olduğu belirtiliyor. Ayrıca açıklamada, projenin iç ve dış tanıtımında görev alacak danışman reklam ve PR ajanslarını seçmek üzere, yeterlilik ve deneyimleri içeren dosyaların sunulması gerektiği de vurgulanıyor.
24 Nisan 2007 tarihine kadar İletişim Komitesi İstanbul 2010 Yönetim Merkezi Atlas Pasajı Kat: 2 Beyoğlu adresine iletilmesi gereken dosyalar kurul tarafından incelenecek. Teknik yeterliliklerin aranacağı önseçimi, Nazar Büyüm, Arhan Kayar, Atilla Aksoy, Ayşe Sözeri Cemal, Burcu Topbaş, Cenap Nuhrat, Cengiz Turhan, Cumhur Güven Taşbaşı, Haluk Mesci yapacak.

Önseçimi geçen ajanslar ikinci evreye geçebilecek. Bu evrede reklam ve PR ajansları konsorsiyumlar oluşturarak stratejik dosya sunabilecekleri gibi, tekil olarak da teklif sunma hakkına sahiptir.

Final bölümüne 5 reklam ve 5 finalist kalacak ve finalistler Yürütme Kurulu Başkanı’nın da katılacağı İletişim Komitesi’ne stratejik yaklaşımlarını sunacaktır. Daha sonra yapılan puanlama ile kazanan belli olacaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.