İstanbul Design Week, bu sene Galata Köprüsünde

Tasarım meraklılarını, eski Galata Köprüsü'nde buluşturan İstanbul Design Week’in 6.sı için hazırlıklar devam ediyor.

19.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Tasarım meraklılarını, eski Galata Köprüsü’nde buluşturan İstanbul Design Week’in 6.sı için hazırlıklar devam ediyor.

Haliç’in iki kıyısını birbirine bağlayan Eski Galata Köprüsü; IDW 2011 ile “Tasarım” ve “Şehir” kavramlarının birleştiği bir tasarım objesi olarak sunulacak.

Geçtiğimiz sene 35 bin ziyaretçisi ve Karim Rashid, Massimilliano Fuksas gibi dünyaca ünlü konuşmacılarıyla oldukça ses getiren İstanbul Design Week, bu sene de Bread & Butter Başkanı Karl Heinz Muller, grafik tasarımcı Anthony Burrill, iF Design Awards Başkanı Ralph Wiegman, Tomoko Azumi ve mimar Amanda Levete gibi birbirinden önemli isimlerle tarihi köprüyü renklendirecek.

Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek IDW 2011 kapsamında, dünyanın tasarım olarak öne çıkan belli başlı ülkelerinden seçme tasarımlar sergilenirken; yine dünyaca ünlü tasarımcıların konferansları, workshop ve birbirinden renkli sergiler, tasarım meraklılarını biraraya getirecek.

Bu sene ayrıca, üniversite projelerine geniş kapsamlı yer verecek olan IDW 2011, geleceğin tasarımcılarına kendilerine ifade edebilecek bir ortam sunmaya hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.