‘Kanka mı? Sevgili mi?’

Gençliğin ve eğlencenin her zaman yanında olan, hayata baharat katan Doritos’un “Kanka mı? Sevgili mi?” sorusuyla...

03.06.2009 - 10:58 | MediaCat

Gençliğin ve eğlencenin her zaman yanında olan, hayata baharat katan Doritos’un “Kanka mı? Sevgili mi?” sorusuyla başlattığı yılın en baharatlı tartışmasında kıyasıya bir yarış yaşanıyor. Büyük heyecan yaşanan tartışmada “Kanka” diyenler az farkla önde giderken, tartışmaya katılan gençlerin sayısı da rekor katılımla 260 bin sınırını aşmak üzere…

Büyük bir heyecana sahne olan ve bugüne kadar yaklaşık 260 bin gencin katıldığı tartışmada, yüzde 52’lik oy oranıyla “Kanka” diyenler önde gidiyor. “Sevgili” diyenler ise yüzde 48’lik oyla amansız takiplerini sürdürüyor.

Temmuz ayının ortasına kadar devam edecek olan “Kanka mı? Sevgili mi?” tartışmasına oylarıyla katılanları, görüşlerini açıklama fırsatının yanı sıra birbirinden çekici hediyeler de bekliyor.

Doritos paketlerinden çıkan şifre ile Kanka/Sevgili arasındaki tercihini 3160’a kısa mesaj gönderen veya www.tytz.com’dan tartışmaya katılan gençler, tüm operatörlerden milyonlarca kontör/dakika sahibi oluyor.

Her gün, en çok katılıma 1000 kontör/250 dakika hediye ediliyor. Seçimini en yaratıcı sebeple açıklayan 50 kişi 1000TL yüklü World Hediye Kart ile ödüllendirilecek; dileyen sevgilisiyle, dileyen kankasıyla harcayabilecek!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.