İsmail YK ve Facebook, dünya gündeminde

İsmail YK’nın Facebook şarkısı – şarkının adı aslında Çılgın – klibiyle birlikte TechCrunch’a haber oldu...

26.08.2010 - 00:00 | MediaCat

İsmail YK’nın Facebook şarkısı aslında çok da yeni sayılmaz. Piyasaya sürülmesinin ardından ne zaman dünya çapında dikkat çekecek diye merak ediyordum ki, biraz gecikmeli de olsa beklenen oldu. Bugün İsmail YK’nın Facebook şarkısı – şarkının adı aslında Çılgın – klibiyle birlikte TechCrunch’a haber oldu.

TechCrunch’a haber olması da benim son dönemlerdeki favori servislerimden BuzzFeed‘in oltasına düşmesi ile gerçekleşti.TechCrunch’ın önemli yazarlarından MG Siegler’in hazırladığı haberde bence en dikkat çeken nokta şu giriş cümlesi:"Facebook gerçekten çok büyük. Ama bir sosyal ağın 100 milyon, 500 milyon hatta milyar üyesi de olsa beni ilgilendirmez. Hatta onunla ilgili bir Hollywood filmi de olsa ilgilendirmez. Servisiniz hakkında bir Türkçe pop müzik klibi olmadığı sürece başarmış olmazsınız."

MG Siegler’ın biraz esprili bir dille yaklaştığı Facebook klibi sanıyorum ki bugünden sonra İsmail YK’nın dünya internet pazarında popüleritesini oldukça yükseltecek.

webrazzi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.