Işıklar Holding hisselerini geri aldı

Işıklar Holding, 2006 yılında 72.5 milyon dolarlık kredi kullandığı Hong Kong merkezli ADM Capital'e borcunun tamamını ödeyerek yüzde 20 hissesini geri aldı.

23.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Işıklar Holding, 2006 yılında 72.5 milyon dolarlık kredi kullandığı Hong Kong merkezli ADM Capital’e borcunun tamamını ödeyerek yüzde 20 hissesini geri aldı.

Bu gelişme vesilesiyle düzenlenen kokteylde, ADM ve Işıklar Holding’in yanı sıra beş yıl önce kredilerini ADM’ye devreden bankaların üst düzey yöneticileri bir araya geldi. Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Kutlu Işık, bin 500 çalışanı ve halka açık dört şirketiyle Işıklar Holding’in bugün geldiği noktaya işaret ederek bu başarıya beş yıl önce sağladıkları finansal kredilerle katkıda bulunan ADM’ye ve bankalara teşekkür etti.
 
2006 yılında 72.5 milyon dolar finansal kredi kullandığı ADM’ye borcunun tamamını ödeyen Işıklar Holding’in ana ortakları Rıza Kutlu Işık, Uğur Işık ve Tolga Işık, ADM’nin Işıklar Holding’teki yüzde 20 hissesinin tümünü satın aldı.  
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.