MediaCat

İsifed TÜRKONFED’e katıldı

İş dünyası örgütlerinden biri olan TÜRKONFED, İsifed’in bünyesine katılmasıyla genişlemesini sürdürüyor.

İsifed TÜRKONFED’e katıldı

İş dünyası örgütlerinden biri olan TÜRKONFED, İsifed’in bünyesine katılmasıyla genişlemesini sürdürüyor.

Sanayici ve iş insanlarının gönüllülük prensibiyle bir araya geldikleri TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu), büyümeye devam ediyor. Son olarak İSİFED’in (İstanbul Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu) katıldığı Konfederasyon’da toplam federasyon sayısı 13’e ulaştı.

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, İSİFED’in TÜRKONFED bünyesine katılmasıyla 110 dernek ile 12 bin iş insanını temsil eden bir yapıya kavuştuklarını belirtti. Çenesiz, önümüzdeki dönemde derinleşme ve genişleme stratejileri doğrultusunda büyümeye ve Türkiye’nin kalkınması için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sandal ise, TÜRKONFED ile İSİFED’in güçlerini birleştirmesinin mutluluk verici ve önemli bir adım olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “TÜRKONFED bünyesine katılan İSİFED daha da büyüyecek ve daha da etkin olacaktır. Önümüzdeki dönemde, dernek sayımızın artması yönünde çalışmalarımıza devam edecek ve TÜRKONFED’in büyümesinde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.