MediaCat

Zarakol’un soyadı açıklaması

Zarakol İletişim Hizmetleri Ajans Başkanı Necla Zarakol bir basın açıklaması yaptı.

Zarakol’un soyadı açıklaması

Zarakol İletişim Hizmetleri Ajans Başkanı Necla Zarakol bir basın açıklaması yaptı. Zarakol’un açıklaması şöyle:

"Son birkaç yıldır sektörümüzde çalışan ve özellikle etkinlik projelerinde görev alan Esra Zarakol ve İpek Zarakol’un, aile soyadlarımızın aynı olması dışında Zarakol İletişim Hizmetleri A.Ş. ile bir ilgileri bulunmadığını, gördüğüm lüzum üzerine basın mensuplarına duyurmak isterim.

Zarakol İletişim Hizmetleri A.Ş. yıllık sözleşme ile çalıştığı müşterileri için bülten ya da davet göndermekte; bu isimlerin ve halka arz projelerinin dışında herhangi bir kuruma proje bazında hizmet vermemektedir. Basın bülten ve davetlerinin gönderiminde yararlandığımız Basın Odası, metinlerimizin size ulaşmasında logomuzun da yer alması için gerekli hazırlıkları yapmaktadır. Bu yeni gönderim yöntemi yürürlüğe gelene kadar, listede bulunan müşterilerimiz dışında size Esra Zarakol ya da İpek Zarakol tarafından ulaştırılan bülten/davet/bilgileri bu açıklamam çerçevesinde değerlendirmenizi rica ederim."

Necla Zarakol
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.