Ipsos’a yeni bir belge

Şirket, bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan denetimler sonucunda ISO 9001:2015 standartlarını karşıladığını belgeledi.

05.07.2017 - 15:38 | MediaCat

Ipsos'a bir belge daha

Ipsos, hâlihazırda sahip olduğu; ESOMAR standartlarını içeren ve Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından verilen Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB) ve Uluslararası Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma Yönetim Sistemi standardı olan ISO 20252 belgelerine bir yenisini daha ekledi.

Şirket, Haziran ayında bağımsız denetim kuruluşu Bureau Veritas tarafından gerçekleştirilen denetim ve belgelendirme süreci sonrasında Kalite Yönetim Sistemi’nin risk esaslı düşünce, süreç odaklı yapı ve sürekliliğin sağlanması için PUKÖ yaklaşımı (Planla, Uygula, Kontrol Et, Önlem Al) olmak üzere üç temel yapıdan oluşan ISO 9001:2015 standartlarını da kapsadığını tescil ettirdi.

Ipsos CEO’su Sidar Gedik konuya ilişkin şunları söyledi: “Kalite Yönetim Sistemi’mizin sürekli geliştirilmesi bakış açımızla faaliyetlerimizi sürdürürken, mevcut uygulamalarımızın kalitesini tescil ettirmek üzere bu yılın başında ISO 9001:2015 belgesi sürecini başlattık ve bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan denetimler sonucunda ISO 9001:2015 standartlarını karşılıyor olduğumuz resmi olarak da onaylanmış oldu. Bu süreçte kurum kültürümüz, değerlerimiz ve iş yapış şeklimizin ISO 9001:2015 yapısı ve prensipleriyle ne kadar uyumlu olduğunu da görmüş olduk. Müşterilerimize her koşulda kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.”

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.