Ipsos Loyalty’ye yeni genel müdür

Genel Müdürlük görevini Hasan Çalışkan'dan devralacak isim belli oldu.

13.10.2017 - 16:29 | MediaCat

Ipsos Loyalty'ye yeni genel müdür

Türkiye’de yaklaşık 500 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren küresel pazar araştırma şirketi Ipsos‘un Müşteri Deneyimi ile Müşteri ve Çalışan İlişkileri Araştırmaları’nın uzmanlık birimi olan Ipsos Loyalty’nin Türkiye genel müdürlüğüne Ahmet Bütüner atandı.

Görevi halihazırda Ipsos Loyalty Genel Müdürü olan Hasan Çalışkan’dan devralacak Bütüner, Ipsos Loyalty Türkiye yönetimindeki görevinin yanı sıra icra kurulu üyesi olarak da görev alacak. Görevini Ahmet Bütüner’e devreden Hasan Çalışkan ise kariyerine yurtdışında devam edecek.

Ahmet Bütüner’e yeni mevkiinde başarılar dileyen Ipsos CEO’su Sidar Gedik bayrak değişimiyle ilgili şu yorumda bulundu:

“Ahmet, yaklaşık 10 yıldır yer aldığı Loyalty araştırmaları bölümünde yazılan hikâyenin her aşamasında vardı. Departman bünyesinde sorumluluk aldığı her alanda enerjisi, yaratıcılığı, işbirlikçi tavrı ve müşteri odaklılığıyla fark yaratan Ahmet, bölümün gelişiminde önemli bir rol oynadı. Ahmet’in 10 yıla yaklaşan; müşteri deneyimi, müşteri ve çalışan memnuniyeti (Loyalty) araştırmaları konusundaki derin bilgisi ile Hasan Çalışkan’dan devralacağı bayrağı başarı ile taşıyacağına eminim. Ahmet’e yürekten başarılar diliyorum.”

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan olan Ahmet Bütüner Ipsos bünyesine katılmadan önce Fenerium Ürün Müdürü olarak çalıştı. 2008 yılı başında Ipsos’ta Loyalty Bölümü Müşteri Temsilcisi olarak Ipsos ailesine katılan Bütüner 2015 yılından bu yana Ipsos Loyalty’de direktör olarak kariyerini sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.