Ipsos KMG 7 Nisan’da yeni adresinde

Ipsos KMG, 7 Nisan 2008’den itibaren...

25.03.2008 - 13:32 | MediaCat

Ipsos KMG, 7 Nisan 2008’den itibaren Centrum İş Merkezi’ndeki yeni ofisine taşınıyor.

Geçtiğimiz yılı yüzde 34 organik büyüme ile kapatan Ipsos KMG, Mayıs 2007 tarihinde başlayan değişimden bu yana pazardaki rolünü güçlendirirken, yeni araştırma merkezinde global olarak ün sağlamış ürün ve hizmetlerini Türkiye pazarına aktarma sürecini de hızlandıracak.

ROM Mimarlık tarafından yürütülen proje ile 2.500 metrekarelik alanda bir araştırma üssü yaratılması hedeflendi. Son teknoloji ve modern iş ortamı sağlanırken yeni araştırma merkezi konsepti Kalitatif araştırmalar için Ipsos İngiltere ofisindeki sistemler uyarlandı ve en yeni teknoloji ile birleştirildi. 70 kapasiteli çağrı merkezi altyapısıyla desteklenen CATI sistemi ileri teknoloji ile birleştirilerek bütün ofisten gözlem ve kayıt yapılabilecek hale getirildi. Veri üretimi için 35 kişi kapasiteli bir merkez kuruldu. Ofis internet erişim sistemleri 4Mbs sistemlik çok yüksek bir hızla oluşturuldu. Toplantı odalarından bütün şirkete canlı bağlantı ve ofisin iç güvenliği, 24 saat çalışacak kamera sistemleri ile sağlanıyor.

Çalışma mekanlarının tasarımında, yapılan işin doğasına uygun bir rahatlık ortamı yaratılmasına dikkat edilirken, çalışanlar ve müşteriler için özel dinlenme ve oyun salonu (bilardo, dart, langırt, tilt… vb) alanları oluşturuldu. Ayrıca, 500 metrekare büyüklüğünde, çalışan ve müşterilerin daha rahat ortamlarda fikir üretmelerini sağlayacak şekilde TerasBahçe peyzaj düzenlemesi yapıldı.


7 Nisan’dan itibaren geçerli olacak yeni ofis bilgileri:

Centrum İş Merkezi, Aydınevler Cad. No: 3
Küçükyalı-Maltepe/İstanbul

Telefon: 0216 587 11 11

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.