IPREX’e Türkiye’den ilk üye

Kurumsal İletişim, global iletişim ağlarından IPREX'e üye oldu

10.07.2013 - 10:06 | MediaCat

İnşaat, siyaset, perakende, finans, ekonomi, turizm, lifestyle ve ünlü yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası marka ve kurumlara halkla ilişkiler, pazarlama ve stratejik planlama konularında stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Kurumsal İletişim, dünyanın en büyük global iletişim ağlarından biri olarak kabul edilen IPREX’e Türkiye’den üye olan ilk firma oldu.

Bağımsız iletişim ajanslarının bir araya geldiği, dünyanın en büyük iletişim ağlarından kabul edilen IPREX üyeliğini değerlendiren Kurumsal İletişim Genel Müdürü Gürsu Bahar Ölmez, “IPREX’in Türkiye’deki ilk ve tek ortağı olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.  Çeşitli sektörlerde deneyim sahibi olan ekibimiz ile ulusal ve uluslararası markalarla birlikte,33 ülkede, 129 ofis ve 78partnerle, IPREX iletişim ortaklarına yüksek kalitede hizmet sunma şansı yakalıyoruz. IPREX iletişim ağının deneyim ve uzmanlığının bir parçası olmak bizim için büyük bir fırsat. 200 milyon dolarlık bir iletişim ağının içinde olmak ve bin 500 personelin gücünü hizmet verdiğimiz markalara sunmamız sektör adına büyük bir adım.” dedi.

IPREX Avrupa, Ortadoğu, ve Afrika Bölgesi (EMEA) Başkanı Michael Schröder, Kurumsal İletişim A.Ş.ekibinin Türkiye’deki iletişim sektörüne dair mükemmel deneyim ve yeteneklerinin, dünya çapındaki ortaklarının müşterileri için de önem taşıdığınıbelirterek, “Türk ekonomisinin güçlü ve gelişmiş uluslararası bağlantıları sayesinde Kurumsal İletişim’in bünyemizde yer alması bizim için büyük önem taşıyor. Ailemizde olmalarında dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kurumsal İletişim’in müşterileri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Big Chefs, Emlak Konut GYO, GNL Entertainment, Güral Premier Turizm Grubu, NEF, Fer Yapı, Duble, Elio Sedef ve Online İşler bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.