MediaCat

IPRA’nın Altın Küreleri sahiplerini buldu

23’üncü IPRA Altın Küre Ödülleri töreni İstanbul’da düzenlendi.

IPRA’nın Altın Küreleri sahiplerini buldu

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından düzenlenen “Altın Küre Ödülleri” (Golden World Awards; GWA) üçüncü kez İstanbul’da sahiplerini buldu. 1991 yılından bu yana düzenlenen ödüllerin bu yılki töreni, 14 Kasım 2014 Cuma akşamı Pera Palas Hotel’de gerçekleştirildi. Davete çok sayıda uluslararası katılımcının yanı sıra Türk halkla ilişkiler sektörünün önde gelen isimleri katıldı.

23’üncüsü düzenlenen ve toplamda 65 ödülün verildiği GWA töreninde, Nonyang Technological Universty Singapur, “A Global University on the Rise” projesi ile büyük ödülün sahibi oldu. Gecede, Birleşmiş Milletler Özel Ödülü Garanti Emeklilik’e verildi. GWA ödüllerinde bu yıl ilk kez verilen Avrupa Birliği Ödülü’ne ise Bulgar PR şirketi United Partners’ın Procter and Gamble için ürettiği proje layık görüldü.

IPRA'nın Altın Küreleri sahiplerini buldu

Garanti Emeklilik, Birleşmiş Milletler Özel Ödülü’nün yanı sıra “Hobi Kulüpleri Projesi” ile halkla ilişkiler ve finansal hizmetler kategorilerinde de ödül aldı. Sosyal medya PR’ı kategorisinde Kanyon AVM, “A Day At Kanyon” projesiyle ödül alırken, sivil toplum kuruluşu kampanyası kategorisinde KAGİDER, “Fem-Equal oppurtunities model” projesi ile ödüle layık görüldü. Eczacıbaşı Holding ise İç İletişim kategorisinde “Be Green” projesiyle ödüllendirildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.