IPRA Altın Küre kazananları belli oldu

20. GWA (Altın Küre Ödülleri) yarışmasındaki katılımcıların kalitesi beklentilerin üzerinde çıktı. Üç Türk şirketinin dört projesi kategorilerinin en iyisi seçildi.

23.06.2011 - 00:00 | MediaCat

20. GWA (Altın Küre Ödülleri) yarışmasındaki katılımcıların kalitesi beklentilerin üzerinde çıktı. Üç Türk şirketinin dört projesi kategorilerinin en iyisi seçildi.

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA), 2011 Altın Küre Halkla İlişkilerde Mükemmeliyet ödüllerini kazananları açıkladı. Portekiz’in başkenti Lisbon’da 27 farklı kategoride dağıtılan ödüllerin yanı sıra “en yaratıcı kampanya”, “BM Özel Ödülü Adayları” ve “Büyük Ödül” de verilecek.

IPRA Yönetim Kurulu Üyesi ve GWA Uluslararası Jüri Başkanı Dr. Zehra Güngör konuyla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Ödül için yarışan projelerin sayısı ve kalitesi bu zor ekonomik dönemlerde dahi halkla ilişkiler sektörünün kısıtlı bir bütçeyle yaratıcı katma değer sağlanması zorluğunun üstesinden nasıl gelebildiğini gösteriyor. Meslektaşlarınız tarafından seçilerek finale çıkmak bile bir onurdur. Dolayısıyla finalistlerin hepsi kazandı da diyebiliriz”.

50 ülkeden halkla ilişkiler projelerinin yarışmaya katılması dünyada hem halkla ilişkilerin nasıl yayıldığını hem de nasıl profesyonel bir uygulamaya dönüştüğünü gösteriyor. 29 ülkeden gelen jüri üyelerinin katılımıyla oluşturulan jürinin bu yıl olduğu gibi gelecek yıl da bu kadar iyi proje arasından seçim yapmaya zorlanacağını ümit ediyoruz.

Yarışmaya katılan Türk şirketlerinden Türk Telekom iki ayrı projesiyle iki kategorinin birincisi olurken Aygaz çevre, Garanti Emeklilik de kurumsal sosyal sorumluluk kategorilerinin birincisi oldular.

GWA Büyük Ödülü 2011’i kazanan proje ve diğer ödüller 21 Ekim 2011’de İstanbul’da düzenlenecek bir galayla açıklanarak sahiplerini bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.