iPhone’dan kitap okunabilecek

Yayıncılık dünyasının önde gelen ismi HarperCollins ile teknoloji dünyasının devi Apple, iPhone’dan okunabilecek “dijital kitap” projesi için harekete geçti...

17.08.2007 - 09:27 | MediaCat

Yayıncılık dünyasının önde gelen ismi HarperCollins ile teknoloji dünyasının devi Apple, iPhone’dan okunabilecek “dijital kitap” projesi için harekete geçti.

HarperCollins, iPhone’dan okunabilmesi için 14 dijital kitap hazırlayacak. Çoğu Ağustos ve Eylül aylarında çıkacak bu yeni kitapların arasında Faye Kellerman’ın “The Burnt House”, Ray Bradbury’nin “Now and Forever”, ve David Mendell’in ABD’nin siyahi başkanıyla ilgili kitabı “Obama” bulunuyor. iPhone sahipleri kitapların dijital versiyonlarını ‘mobile.harpercollins.com’ internet sitesinden indirebilecek.

Kullanıcıların aynı site üzerinden yeni kitaplara bakabileceklerini ve bazı bölümlerini okuyabileceklerini de açıklayan HarperCollins, Apple ile ortak gerçekleştirdiği bu proje için 10.000 kitabın bazı bölümlerini dijital ortama aktardı bile.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.