iPhone 3G, 11 Temmuz’da piyasada

Dünyanın önde gelen uluslararası mobil iletişim grubu Vodafone ile Apple, iPhone 3G'yi...

02.07.2008 - 11:01 | MediaCat

Dünyanın önde gelen uluslararası mobil iletişim grubu Vodafone ile Apple, iPhone 3G’yi 11 Temmuz’da piyasaya sürüyor. iPhone 3G, Apple ve AT&T mağazalarında, 8GB ve 16GB çeşidiyle piyasaya çıkıyor.8 GB’ye 199 $’a, 16GB’ye de 299$’a ulaşmak mümkün.

İlk olarak Avustralya, İtalya, Yeni Zelanda ve Portekiz’de, 2008’in ilerleyen dönemlerinde de Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Yunanistan, Hindistan ve Güney Afrika’da piyasaya sunulacak.

iPhone 3G, iPhone’un tüm özelliklerini birinci nesil iPhone’un iki katı hızlı 3G iletişim ağıyla, genişletilmiş lokasyon bazlı mobil hizmetlere yönelik dahili GPS’iyle ve Microsoft Exchange ActiveSync desteği içeren iPhone 2.0 yazılımıyla birleştiriyor ve kısa süre önce piyasaya sunulan iPhone SDK için hazırlanmış yüzlerce üçüncü parti programını destekliyor.

iPhone 3G Vodafone aracılığıyla hem kontörlü hem de sözleşmeli hatlarda kullanılabilecek ve yüksek değerde veri paketleri içerecek.

Kaynak:dvice.com

iPhone 3G’nin özellikleri

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.