Intro’yu geç, yüzüğü tak

Netflix Türkiye'den hayatı kolaylaştıran detaylar.

03.07.2018 - 11:10 | Sencer Uçar

Hedefiniz her ne olursa olsun, ona ulaşma yolunda işinizi fazlasıyla kolaylaştıracağına kanaat getirdiğiniz o yardım eli sizi bir anda hüsrana uğratabilir. Kim bilir, belki en baştan hesaba katmanız gereken bir detayı göz ardı etmişsinizdir. Hayatın sizi ters köşeye yatırası gelmiş de olabilir. Ya da ihtiyacınız olan yardım, bambaşka bir elden uzanacak ve sizi hedefinize kestirmeden ulaştırıverecektir.

İçeriklerin anlaşılabilmesinin önündeki dil engelini seslendirme ve altyazı seçenekleri ile aşan Netflix, yayınladığı yeni reklam kampanyasının ilk filminde adres soran bir genç ile dublaja muhtaç bir simitçinin iki kısımlı diyaloğunu taşıyor ekranlara.

Kendisine altyazı oluşturulmasının bile pek mümkün olmadığı simitçinin ardından marka, ikinci filmde bu kez intro’yu atlama özelliğini gerçek hayata uyarlıyor ve bu özelliğin getirilerini, intro’su atlanabilir bir “kız isteme” merasiminin rahatlığı üzerinden işliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.