Interpublic’ten açıklama

Interpublic CEO’su Michael Roth, son zamanlarda yaşadıkları sıkıntılar dolayısıyla yatırımcıları rahatlatmak için bazı açıklamalarda bulundu.

06.12.2005 - 00:00 | MediaCat

Interpublic CEO’su Michael Roth, son zamanlarda yaşadıkları sıkıntılar dolayısıyla yatırımcıları rahatlatmak için bazı açıklamalarda bulundu. İleriye yönelik olumlu mesajları içeren beyanatlarında Roth, bu sene içinde fazlasıyla uğraştıkları meselelerle artık uğraşmak istemediklerini belirtti. Eylül ayında 500 milyon dolardan fazla kayıtdışı kazancın ortaya çıkmasıyla sonuçlanan inceleme ve Bank of America ve General Motors gibi baş müşterilerin kaybedilmesi ile kötü bir şekilde geçen yılın ardından Roth 2005’i geride bıraktıkları için mutlu olduğunu açıkladı.

2006’nın başında Roth’un Interpublic medya hizmetleri ve Lowe Worldwide gibi sorunlu noktaların iyileştirilmesi hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor. Bu gelişmeler dolayısıyla hisse fiyatları da istikrarlı seyretmeyen Interpublic CEO’su Roth artık hedeflerinin geleceğe odaklanmak olduğunu belirtiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.