İnterpress İzmir ofisi açıldı

Türkiye'nin ilk medya takip merkezi Interpress, İzmir ofisini müşterilerinin hizmetine açtı...

29.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin ilk medya takip merkezi Interpress, İzmir ofisini müşterilerinin hizmetine açtı. 1940 yılından bu yana medya takibi alanında bir çok yeniliğe öncülük yapan Interpress, açtığı İzmir ofisi ile Ege bölgesindeki tüm müşterilerinin taleplerine yerinde cevap verecek.

İstanbul ve Ankara’da üretim ofisleri bulunan ilk medya takip şirketi olma özelliğini de sahip olan şirket,  yazılı basın arşivinin dijital ortama aktarılması ile  2009 AB Kalite Ödülü’ne de layık görülmüş, Nar Ajansı satın alarak reklâm takip pazarına da hızlı bir giriş yapmıştı.

İzmir ofisinden Ege Bölgesi’ndeki tüm yayınlara eksiksiz ulaşmayı ve müşterilerinin taleplerine yerinde çözüm getirmeyi hedefleyen şirketin genel müdürü Ömer Özkan konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bugün medya takip hizmeti verebilmek yaygın bir yerel ağa sahip olmayı da gerektirmektedir. Ulusal gazetelerin bölge baskılarını ve yerel gazeteleri günlük olarak takip edebilmek için artık bölge ofisleri şart olmuştur. Bu noktada Ege’deki yerel çözümlerimizi bir ofis çatısı altında toplamayı uygun bulduk. Bu durum Ege bölgesinde faaliyet gösteren müşterilerimiz kadar Ege’de operasyonları ve pazarları bulunan müşterilerimiz için de çok önemliydi."

İnterpress’in benzer adımlarla müşterilerinin elini güçlendirmeye devam etme kararlılığında olduğunu  bildiren Özkan,  Interpress’in 70. Yılı olan 2010 yılında çok önemli bazı yeni adımları da hayata geçireceğini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.