MediaCat

Intel’den Sheldon’ı şaşırtan teknoloji

Big Bang Theory yıldızı Jim Parsons, Intel’in yeni reklam yüzü oldu.

Intel’den Sheldon’ı şaşırtan teknoloji

Intel yeni teknolojilerini tanıtmak için yürüteceği kampanyanın yüzü olarak izleyicilerin The Big Bang Theory dizisinden aşina oldukları Jim Parsons‘ı seçti.

Adweek’in haberinde Intel’in yeni ajansı mcgarrybowen‘in Parsons’a karar vermeden önce 60’tan fazla ünlüyü elediği belirtiliyor. Haberde, yapılan değerlendirme sonunda Intel’in yeni konumlandırması için Parsons’ın en ideal aday olduğuna karar verildiği ve bu kararda ünlü oyuncunun özellikle Y Kuşağı’ndaki olağanüstü bilinirliliğinin etkili olduğu ifade ediliyor.

The Big Bang Theory’de dehası zirvede, sosyal yetenekleri ise dipte bir teorik fizikçi olan Sheldon Lee Cooper karakterini canlandıran Parsons, bu başarılı rolüyle şimdiye kadar dört Emmy ve bir Altın Küre ödülü kazandı.

Intel’in kampanyası 5 televizyon filmi ve 35 sosyal medya yapımından oluşuyor. Kampanyanın 28 Aralık’a kadar devam etmesi planlanıyor.

Kaynak: AdWeek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.